Gerçek bir kişi olduğunu doğrulamak için lütfen adını ve email adresini gir.

JW SCHEDULER ÖZELLİKLERİ

New World Scheduler kolayca ve hızlı bir şekilde ana ve ek salonlar da içinde olmak üzere Hayatımız ve Hizmetimiz İbadetindeki (HHİ) tüm kısımların programını çıkarabilir; otomatik görev dağıtımını mümkün kılar, öğrenciler tavsiye eder ve detaylı görev geçmişi gösterir.

Cemaat Yazmanları New World Scheduler’i raporları girmek, müjdeci kayıtlarının bakımı, aylık cemaat tarla hizmeti raporunu hazırlamak, S-21 müjdeci kayıt kartlarını basmak ve başka şeyler için kullanabilir.

Halka Yönelik Konuşma Koordinatörü misafir konuşmacılar ve onlara konuk edecekler de dahil hem yerel hem de dışarıda halka yönelik konuşmaların programını çıkarabilir. Komşu cemaatlerin konuşmacıları, ibadet yer ve saatleriyle girilebilir.

Hizmet Gözetmeni sabah erken veya geç saatler de içinde olmak üzere, tarla hizmeti buluşmaları düzenleyebilir. İdareci, yer, sahayla ve grupça şahitlik düzenlemeleri girilebilir.

Teşrifat, güvenlik, ses, görüntü, mikrofonlar, sahne ve başka özel hizmet görevlerinin programı yapılabilir. Bunlar haftalık ya da ibadet başı planlanabilir.

New World Scheduler’de haftalık veya ibadet sonrası temizlik için İbadet Salonunun temizlik planı çıkarılabilir. Bir veya daha fazla grup tayin edilebilir.

New World Scheduler, yayıncılara yönelik Teslim Alma ve Teslim Alma haritaları dahil olmak üzere cemaat haritaları ve bölgeleri oluşturabilir ve düzenleyebilir.

Çevre Gözetimi Ziyaretleri, tüm Toplantılar, Saha Servisi, Çoban Gezileri ve Yemek Düzenlemeleri dahil olmak üzere planlanabilir. CO’nun ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler New World Scheduler’da hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulabilir.

JW SCHEDULER’İN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Müjdeciler Hayatımız ve Hizmetimiz ibadetinde aldıkları görevleri, halka yönelik konuşma görevlerini, hafta sonu ibadetindeki görevlerini, hizmet görevlerini ve temizlik tayinlerini görebilirler.

Hafta arası ve hafta sonundaki tarla hizmeti buluşma düzenlemeleri, ayrıca cemaat etkinlikleri ve ilanlar görülebilir.

Müjdeciler tarla hizmeti raporlarını girebilir.

Bir müjdeci listesi hazırlanır ve bu veriler güvenilir bir şekilde tüm atanmış biraderlerle otomatik olarak paylaşılır.

Cemaat Paylaşımı tüm ihtiyarların cemaatte olup bitenler konusunda haberdar olmalarına yardım eder.

Tüm veriler doğru ve güvenilirdir. Hatalar azaltılır. Yeni kardeşlerin eğitimi kolaylaşır. Planların görünüşü güzel ve tutarlıdır. Müjdecilerin ihtiyarlar kurulundan aldıkları bilgiler tutarlıdır. Herkes zamdan tasarruf eder.

JW SCHEDULER’İ KİM KULLANABİLİR?

İhtiyarla Kurulu Koordinatörü (İKK)

Öğrenci görevleri hariç tüm hafta arası Hayatımız Hizmetimi İbadet görevlerini planlayabilir ve tüm cemaat görevlerinin güncel tutabilir.

Hayatımız ve Hizmetimi İbadeti Gözetmeni

Hafta arası Hayatımız Hizmetimi İbadetindeki (HHİ) tüm öğrenci görevlerini planlayabilir. Raporlar ve görev fişleri basabilir.

Cemaat Yazmanı

Tarla hizmeti raporlarının girip Müjdeci kayıtlarının bakımı yapabilir. Aylık tarla hizmeti raporunun teşkilata gönderebilir.

Hizmet Gözetmeni

Tarla Hizmeti buluşmalarını planlayabilir, Cemaat Tarla Hizmeti Gruplarının oluşturulup güncel tutabilir.

Halka Yönelik Konuşma Koordinatörü

Yerel ve dışardaki halka yönelik konuşmaları planlayabilir, kendi ve komşu cemaatlerin konuşmacılarını ekleyip güncel tutabilir.

Teşrifatçılık

Teşrifat, güvenlik, park yeri gibi hizmet görevlerini planlayabilir ve ibadet katılım kayıtları girebilir.

İbadet Salonu Gözetmeni

İbadet salonunun temizliği ve bahçe bakımını planlayabilir.

Ses Görüntü Hizmetçisi

Ses, Görüntü, Mikrofonlar, Sahne ve Zoom Host’luğunu planlayabilir.

Grup Gözetmenleri

Gruplarındaki tüm kişilerin tarla hizmeti raporlarını görüp onlara hemen yardımda bulunabilirler.

Bölge Görevlisi

Yayıncılara teslim etme ve S-13 Kayıtlarını yazdırma dahil olmak üzere Cemaat Haritalarını ve Bölgelerini düzenleyin.

Diğer Tüm İhtiyarlar

Yukarıdaki tüm verileri görüp cemaatte olup bitenlerden haberdar olabilirler.

JW SCHEDULER’İN AVANTAJLARI

Basit ve kullanışlı olmak üzere tasarlanmıştır. Herkes New World Scheduler’i kullanmayı birkaç dakikada öğrenebilir. Tüm cemaat, üyeler ve program verileri her zaman tamamen şifrelenmiş olarak özel bilgisayarınızda kayıtlıdır.

New World Scheduler hoş ve pratik Hayatımız Hizmetimiz İbadeti, Halka Yönelik Konuşmalar, Hizmet Görevleri ve İbadet Salonu Temizliği raporları hazırlar. Bu raporlar doküman olarak veya PDF dosyası olarak kaydedilebilir.

New World Scheduler hemen hemen her şeyi organize edip planlayabilir. Tüm müjdecilerin bir listesinin yapılıp atanmış kardeşlerle paylaşılması zaman kazandırır, hataları azaltır ve başkalarının eğitilmesini kolaylaştırıp hızlandırır.

Yeni programların taslağını oluştururken otomatik tayini kullanarak zaman kazan. Böylece bir görev için en uygun kişi otomatik olarak seçilir görevlerde çakışmalar önlenir. Her tür değişiklikler sonradan yapılabilir.

New World Scheduler birçok çevre gözetmeninin kullandığı Timothy ve Circuit Assistant isimli programa verileri kolayca gönderir. Böylece çevrelerindeki cemaatleri organize etmelerine yardımcı olur ve zaman kazandırır.

New World Scheduler şu an 45 dilde mevcut! Yeni diller düzenli aralıkta ekleniyor ve yeni diller talep edilebilir.

Testimonials from Brothers

New World Scheduler is used by thousands of appointed brothers in over 115 countries. Our Publisher Edition App is used by tens of thousands of publishers every day. We receive many encouraging comments and positive feedback every day. We are happy to share just a few.

[testimonial_rotator id=3649]

YŞ BİLGİSAYAR PROGRAMLARI VE UYGULAMALARI KIYASLA

New World Scheduler benzer program ve uygulamalarla kıyasta ne durumda?

Hepimiz “iyi habere imanınız uğrunda omuz omuza mücadele ederek, tek ruh ve tek vücut halinde sarsılmadan durduğumuz” için başka bilgisayar programlarını eleştirmek istemiyoruz. – Filipililer 1:27.

Bunun yerine seni New World Scheduler ve diğer uygulamalar arasındaki farkı kendin görmeye davet ediyoruz.

“Thank you for having a ‘Comparison’ page. It was very helpful when trying out new programs!” – Brother Mike, USA

Majestic KHS, Hourglass App, TSWin, CLM Explorer ya da CSV’den veriler New World Scheduler’e aktarılabilir.

Scroll to Top
Scroll to Top